Čajová směs Střeva 120 g - cdVet

skladem

Sušené bylinky k přípravě čaje pro psy, podporující fyziologické funkce orgánů, především střevní flóry.

Čistě přírodní směs sypaných bylin pro přípravu čaje pro psy. "Čajová směs Střeva" je dobrou alternativou, pokud Váš pes odmítá jíst bylinky přimíchané do krmiva. Čajové směsi mají dlouholetou tradici - pitím čaje lze podpořit fyziologické funkce orgánů a tím i obranyschopnost psa. Účinné látky obsažené v bylinách se správnou přípravou uvolní a jsou tak organizmu plně k dispozici.

  • 100% Přírodní bylinná směs k přípravě tradičního čaje.
  • Podporuje obranyschopnost a správnou funkci orgánů.
  • Vhodná alternativa za bylinné směsi míchané do krmiva.

1. Složení >> Kvalita pro zdraví

Čajová směs obsahuje tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Květy heřmánku / Listy ostružiníku / Saturejka / Borůvky / Mochna nátržník / Rozmarýn / Zeměžluč / Dubová kůra.

Analytické složky: popel 11,3 % / protein 11,2 % / tuk 4,3 % / vláknina 17,8 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto Čajová směs disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ VYUŽITELNOST pro výživu buněk.


2. Denní dávkování

Pes Denní dávka
Malý pes do 10 kg 50 až 125 ml
Střední pes 10 až 30 kg 250 ml
Velký pes nad 30 kg 500 ml


Čajovou směs podávejte 2 až 4 týdny.


3. Způsob přípravy

  • Dvě čajové lžičky směsi přelijte 250 ml vroucí vody, nechte 10 minut louhovat, sceďte a přidejte po částech do krmiva.
  • Hotový čaj vydrží v lednici 1 až 2 dny.
  • Čaje bývají přijímány bez problémů, namísto nebo spolu s vodou, i jako přísada do krmiva.


4. Doporučené doplňky

Doporučujeme podávat také doplněk výživy Micro Mineral, který optimalizuje výživu v oblasti minerálů, stopových prvků a vitamínů, případně některý z kvalitních olejů pro doplnění esenciálních mastných kyselin.

417,00 Kč