Eminent Dog Mini Adult lamb 2kg

na objednávku 1-2 dny, citlivé zažívání

Krmivo je určené pro psy toy a mini plemen náchylných k zažívacím problémům. Vysoký obsah jehněčího masa spolu s jehněčím proteinem poskytne vašemu pejskovi potřebné živiny a přitom minimálně zatíží jeho trávicí trakt. Batáty obsažené v krmivu jsou výborným zdrojem vlákniny, vitaminů a minerálů a postarají se o to, aby trávení fungovalo efektivněji. Krmivo má snížený obsahu tuku, čímž se stává vhodnou volbou i pro psy trpící nadváhou a pro psí seniory.

Obsah živočišného proteinu 75 %.
BEZ OBILOVIN
Bez obsahu obilovin - vysoce stravitelné, nezatěžuje trávicí trakt
ANTIOXIDANTY
Kurkuma a zelený čaj - přírodní antioxidanty, které zachycují volné radikály, snižují oxidační stres a zpomalují stárnutí organismu
CHONDROPROTEKTIVA
Glukosamin, chondroitin sulfát, hydrolyzovaný kolagen a MSM - napomáhají obnově chrupavek a zdraví pohybového aparátu
CHRUP
Speciálně strukturované granule a mořská řasa kelpa - omezuje tvorbu zubního plaku, zubního kamene a vzniku zápachu z tlamy
Metabolizovatelná energie 15,55 MJ/kg

Složení:
dehydrované jehněčí maso (25 %), batáty, hydrolyzovaný jehněčí protein (14 %), bramborový škrob, žlutý hrách, drůbeží tuk, bramborový protein, kloubní výživa (hydrolyzovaný kolagen, glukosamin, chondroitin sulfát, MSM), prebiotika (fruktooligosacharidy, mannanoligosacharidy), kelpa, semínka chia, ostropestřec, betaglukany, extrakt ze zeleného čaje, kurkuma, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).
Analytické složky:
protein 28%, tuk 13%, anorganické látky 7,7%, hrubá vláknina 3%, kolagen 13,5g/kg, glukosamin 0,31g/kg, chondroitin 0,2g/kg, MSM 0,1g/kg.

390,00 Kč
Dostupné do 3 dnů