Ježek Dušan růžový - hračka pro velké

Každý z nás se někdy dostane do stavu, kdy má všeho jak se říká "plný kecky". V tu chvíli si mnoho z nás představuje, jaké to bylo, když byl ještě malý, pod křídly těch, kteří nás měli rádi. Často už ale ta laskavá dlaň, která nás vždy pohladila není... a naopak my musíme být tou rukou, která hladí. Unést tu tíhu světa je hodně obtížné a ne každý má to štěstí, že má někoho, kdo je neustále "po ruce" a komu by se mohl svěřit, vyplakat... 

Neduste to v sobě. Dušan je malý ježek. Když vidíte jeho roztomilý kukuč, musíte se smát :) Sice je to ještě mimčo, ale unese toho opravdu hoooodně :) I když ho budete mačkat, i když s ním budete zacházet opravdu hrubě, nikdy Vám nebude nic vyčítat. Naložte na něj všechny svoje problémy, protože on je unese. Je malý, přibližně 10 cm, takže se Vám vejde do dlaně, do kabelky, do kastlíku v autě, pod polštář... může Vám tak být oporou ve dne i v noci. Když s ním náhodou vzteky švihnete do bláta, snese praní v pračce na 40°C. Má bezpečnostní oči i čumáček, takže ho nerozhodí ani vyždímání na víc otáček. Tělíčko je ze 100% akrylu, tudíž se nevytahuje a díky výplni z mikrovlákna zůstane stále stejně naducaný. 

Koupí Dušana navíc přispějete na dobrou věc. Celých 100 Kč z prodeje každého Dušana poputuje na pomoc handicapovaným ježkům do záchranné stanice na Huslíku, kterou dlouhá léta podporuji.  

150,00 Kč
Dostupné do 14 dnů