JOSERA 0,9KG MINI VITA

skladem

Super prémiové, kompletní krmivo s lahodným lososem pro dlouhý a vitální život psa od 8 let. Receptura předchází vzniku zubního kamene, dobře stravitelné, chutné a bohaté na vitamíny.

Nová receptura, která je speciálně přispůsobena potřebám psů malých plemen, kteří dosáhli určitého věku. Krmivo bez obilovin s obsahem bylin, ovoce a těch nejlepších ingrediencí. Ideální krmivo pro psy od 8 let. Vyvážený obsah minerálů pro dobrou činnost orgánů, s vysokým obsahem mastných kyselin z lososa pro zdravou kůži a lesklou srst, s bylinkami a ovocem: (rohovník, kořen čekanky, maliny, máta peprná, petržel, heřmánek, šípek, kořen lékořice, semena senovky, semena piskavice, borůvky, měsíček, fenykl). Speciální receptura podporuje vázání vápníku ve slinách a redukuje tak riziko vniku zubního kamene. Krmivo je doplněno o potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, které Vašemu pejskovi nesmějí chybět.
Složení: sušený losos (22%), sušené brambory, sušené batáty, drůbeží tuk, bramborový protein, řepné řízky, hrachová mouka, sušený svatojánský chléb, hydrolyzovaný rybí protein, minerální látky (tripolyfosforečnan sodný 0,35%), hydrolyzovaný živočišný protein, jablečná vláknina, kvasnice, bylinky, ovoce, prášek z cikorky (inulin).
Deklarované jakostní znaky: hrubé bílkoviny 25%, hrubý tuk 14%, hrubá vláknina 2,6%, hrubý popel 6,9%, vápník 0,9%, fosfor 0,8%, sodík 0,4%

Technologické přídatné látky: antioxidační prostředek: výtažky přírodního původu s velkým množstvím tokoferolu.
Metabolizovaná energie*: MJ/kg 15,6
Metabolizovaná energie*: kcal/kg 3739

Dbejte vždy na dostatek čerstvé pitné vody.
* Národní výzkumný ústav (NRC 2006)
* Technologické doplňkové látky: Antioxidanty: na bázi přírodního tocopherolu.

** Přirozeně obsaženo v receptu  

135,00 Kč