Kapsička pro koťata CF Classic Kitten No.3 - s drůbežím masem a brusinkami 85 g

Jemné drůbeží masíčko v kombinaci s brusinkami a smetánkou lékařskou je prvotřídním kompletním krmivem a neodolatelnou pochoutkou pro koťata všech plemen. Potěší i ty nejvybíravější a je vhodné i pro kočky s citlivým zažíváním nebo pro březí a kojící dospělé kočky.

Kvalitní ingredience jsou základ

Drůbeží maso je lehce stravitelné. Obsahuje málo tuku, má nižší energetickou hodnotu a celkově bývá dobře přijímáno.

Brusinky jsou jedním z nejúčinnějších přírodních antioxidantů, působí protizánětlivě a mají pozitivní vliv zejména na zdraví močového ústrojí.

Smetánka lékařská podporuje trávení a celkovou látkovou výměnu, pomáhá i při zánětech močových cest a rozpouštění ledvinových kamenů.

Bodlákový olej je pro kočičí tělo lehce stravitelný a obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin, kyseliny linolové a vitamínu E. Pozitivně tak působí na celý organismus.

Moučka z vaječných skořápek je výborným přírodním zdrojem vápníku, fosforu a jiných stopových prvků, nezbytných pro správný vývoj rostoucího kotěte. Efektivně nahrazuje syrové kosti, které jsou běžnou součástí potravy volně žijících koček.

Měsíček lékařský podporuje trávení, činnost jater a střev a pozitivně ovlivňuje stav srsti a kůže.

Stejně jako všechna krmiva Catz finefood, tato kapsička neobsahuje geneticky upravené suroviny, je bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel. Všechny použité suroviny svým složením odpovídají přirozené kočičí stravě.

Složení: drůbeží maso 69% (svalovina, srdce, žaludek, játra a krk), drůbeží vývar 26,65%, brusinky 2%, smetánka lékařská 1%, minerální látky 1%, bodlákový olej 0,15%, vaječné skořápky 0,1%, měsíček lékařský 0,1%

Analýza: hrubé bílkoviny 11%, hrubé oleje a tuky 5,9%, hrubé popeloviny 2,2%, hrubá vláknina 0,5%, vlhkost 80%

Nutriční doplňkové látky: vitamín D3 200 IE, zinek 25 mg, mangan 1,4 mg, měď 1 mg, jód 0,75 mg, taurin 1500 mg

Doporučené dávkování: Krmivo podávejte v malých dávkách několikrát denně, až do ukončení tělesného růstu. Krmnou dávku a počet krmných dávek upravte podle vývoje tělesné stavby, váhy a aktivity kotěte. Pokud si nejste jistí správným dávkováním, poraďte se se svým veterinářem. Zajistěte dostatek pitné vody.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže najdete na zadní straně obalu. Krmivo skladujte suchu. Po otevření skladujte v lednici a co nejdříve spotřebujte.

Správná strava je základem pevného zdraví každé kočky.

Protože v porovnání s dospělými kočkami mají koťata specifické výživové potřeby, a i samotný způsob podávání krmiva se liší, je důležité věnovat výživě a složení jejich stravy maximum pozornosti.

Koťata rostou velice rychle, ale jejich trávicí soustava se vyvíjí pomalu. Zároveň mají velmi malý žaludek, a proto je důležité, aby jejich strava byla opravdu bohatá na živiny, vitamíny a minerály.

Přesně taková je řada kapsiček a konzerv pro koťata Catz finefood Classic Kitten.

Jedná se o kompletní krmivo s vysokým obsahem masa, obohacené o ovoce, zeleninu, bylinky, vitamíny, minerály, oleje a další zdraví prospěšné přírodní suroviny. Zkrátka ideální složení pro uspokojení výživových potřeb rostoucích koček všech plemen od dvou do dvanácti měsíců.

Konzistence krmiva Catz finefood Classic Kitten je o něco jemnější než u řady Catz finefood Classic, aby si na tomto krmivu pochutnaly i ty nejmenší kočky. Samotná receptura Catz finefood Classic Kitten se ale v základu řadě Classic podobá, což je velká výhoda při přechodu z kotěcího krmiva na dospělácké. Takový přechod nenaruší již zaběhlé trávicí pochody a nehrozí alergické reakce ani jiné potíže, které se se změnou krmiva mohou pojit. Navíc, protože je kočka již obeznámena s chutí jejího krmiva, změnu bez problému přijímá, což ocení majitelé vybíravých koček a koťátek.

43,00 Kč
Skladem