Kapsička pro psy - Hovězí srdce s fenyklem (Bio) 130 g

skladem

Kapsička s hovězím srdcem, fenyklem a karotkou, vhodná také pro alergiky >> bez obilnin, lepku a laktózy.

Kapsička je kompletním krmivem pro psy, neobsahuje žádnou masovou ani kostní moučku, žádné umělé vitamíny, syntetické zvýrazňovače chuti, umělá aromata, barviva, ani emulgátory, které organismus zatěžují. Na výrobu byly použity komponenty nejvyšší potravinářské kvality určené pro lidskou konzumaci, žádné odřezky. Díky absenci obilnin, lepku a laktózy je kapsička vhodná také pro alergické psy.

  • Kapsička je z komponentů nejvyšší potravinářské kvality.
  • Vhodná také pro alergiky >> bez obilnin, lepku a laktózy.
  • Bez masové a kostní moučky, odřezků a dalších plniv.
  • Neobsahuje žádné umělé vitamíny, barviva, emulgátory.
  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

1. Přírodní složení >> BEZ umělých vitamínů

50 % hovězí srdce, karotka, 1 % fenykl, lněný olej >> vše z řízeného organického pěstování. Analytické složky: vlhkost 80,4 %, hrubý protein 7,8 %, hrubý tuk 6,4 %, hrubá vláknina 1,6 %, hrubý popel 0,9 %.

2. Přidané umělé látky: ŽÁDNÉ

Kapsička "Hovězí srdce s fenyklem" obsahuje výhradně přírodní suroviny nejvyšší kvality. Neobsahuje žádné syntetické látky, žádné umělé vitamíny, syntetické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Tyto zatěžující látky jsou u běžných kapsiček uváděny jako "Vitamíny a stopové prvky (na kg)" nebo jako "Doplňkové látky".

3. Denní dávkování

Pes Denní dávka
2. až 6. měsíc cca 3 % tělesné váhy
Od 6. měsíce cca 2 až 2,5 % tělesné váhy
Senioři 2 % tělesné váhy

4. Optimální poměr Kvalita & Cena

Pečlivě vybrané čerstvé suroviny v Bio a potravinářské kvalitě pocházejí od certifikovaných a DŮVĚRYHODNÝCH dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, která má svoji Cenu. Filozofie výrobce dodávat výhradně kvalitní a chutné Bio produkty je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což potvrzuje optimálně vyvážený Poměr KVALITY a CENY. 


42,00 Kč