Kombi sprej proti parazitům - cdVet 20 ml

skladem

Univerzální odpuzovač z rostlinných extraktů a éterických olejů s dlouhotrvajícím účinkem.

100% Přírodní sprej z cedrového, levandulového, hřebíčkového, borůvkového a citronelového oleje poskytuje okamžitou ochranu před veškerými parazity od blech, komárů, ovádů, až po klíšťata BEZ zatížení organizmu toxickou chemií. Dermatologicky testovaný sprej stačí aplikovat 1 až 2krát denně, překryje specifický pach psa nebo kočky a vytvoří tak neproniknutelnou bránu pro veškeré parazity. Pro větší ochranu doporučujeme výživově podpořit doplňkem Kvasnice a kokos. Kombi sprej proti Parazitům je úspěšný produkt od výrobce, který rozumí přirozenému zdraví

  • 100% Přírodní složení s Biologicky Aktivními látkami.
  • Šetrná ochrana BEZ vedlejších účinků + Péče (2 v 1).
  • Vhodný také pro citlivé kočky a psy, bez čajovníku.

1. Složení >> Osvědčená receptura

Kombi sprej proti Parazitům obsahuje tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Cedrový olej / Levandulový olej / Hřebíčkový olej / Borůvkový olej / Citronelový olej.

2. ŽÁDNÉ umělé látky >> BEZ chemie

Přírodní Kombi sprej proti Parazitům je zaměřen na šetrnou ochranu před parazity. PROTO neobsahuje toxickou chemii .... Jedy, které paralyzují imunitní a regulační funkce organismu (nejen) parazitů. Proto nemá NEŽÁDOUCÍ VEDLEJŠÍ ÚČINKY. Tím je bezpečný také pro lidi, alergiky, jedince s oslabenou imunitou a pro nastávající či kojící zvířecí mámy a jejich mláďata.

3. Protřepat >> Nastříkat & Vmasírovat

Pro Aktivaci účinných látek sprej před použitím 4 až 6krát silně protřepeme. Aplikujeme 1 až 2krát denně, zapracujeme do srsti a vmasírujeme do pokožky. Tím docílíme delší + intenzivnější účinnost a lepší prokrvení >> PŘÍJEM živin & ODVOD odpadů. Delší masírování přináší LEPŠÍ VÝSLEDKY a upevňuje vztah s naším čtyřnohým partnerem >> Radost & Láska ♥

4. Jak funguje >> Ochrana + Péče (2 v 1)

Principem funkčnosti Kombi spreje proti Parazitům je HARMONIZACE KOŽNÍ MIKROFLÓRY vedoucí k optimalizaci přirozeného pachu psa nebo kočky. Přírodní aromatické látky pak dále snižují zájem parazitů o potenciálního dárce krve. Kromě odpuzování parazitů zajišťuje sprej pokožce také vyživující péči, a tím poskytuje dva zdravé přínosy >> Ochrana + Péče (2 v 1).

5. Oslabení účinnosti >> Nezdravá výživa

Příroda podporuje zdravé. Proto parazité přednostně napadají jedince s oslabenou imunitou, kterou nejvíc zatěžují extrudované granule, které tělo zanáší kyselým odpadem. Ten je vylučován také pokožkou kde produkuje specifický zápach. Spolu se sníženou životní energií je zápach pozvánkou pro parazity. Snížení rizika napadení parazity zajišťuje zdravá BARF výživa.

 

281,00 Kč