Micro Mineral - cdVet 60 g

skladem

100% Přírodní doplněk výživy Micro Mineral z mořských korálů, řas, kvasnic a klíčků doplňuje minerální látky, stopové prvky a vitamíny. Tím vyrovnává deficity, které jsou vedle nezdravé výživy hlavní příčinou zdravotních problémů a nemocí. BioAktivní minerály, které si organismus neumí sám vytvořit, podporují růst, látkovou výměnu, imunitu a regulační procesy pro pevné kosti a klouby, zdravé zuby, kůži a srst. Proto je doplňování přírodních minerálů pro zdraví důležité. Micro Mineral je osvědčený doplněk výživy od výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

  • Doplňuje chybějící Minerály, Stopové prvky a Vitamíny.
  • 100% Přírodní BioAktivní složky vyrovnávající deficity.
  • Pevné kosti a klouby & zdravé zuby a kůže, krásná srst.
  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.
  • Odborné poradenství + Optimální poměr Přínos / Cena.

1. Složení >> Kvalita pro zdraví

Micro Mineral obsahuje tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Zvápenatělé mořské korály (Maerl) / Pivovarské kvasnice / Obilné klíčky (sladový květ) / Mořské řasy (Kelpa) / Extrakt z jader hroznového vína. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat).

100% Kvalita z přírodní lékárny & Hodnotné složení zaměřené na zdraví.


Analytické složky: vápník 17 % / hořčík 1,25 % / draslík 0,65 % / fosfor < 0,25 % / sodík 0,65 % / popel 6,0 %. Díky šetrnému zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou obsažené minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Micro Mineral disponuje životní energií, která minerálům umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ VYUŽITELNOST pro výživové zaopatření buněk.


2. Zatěžující umělé vitamíny >> ŽÁDNÉ

Doplněk stravy Micro Mineral je přírodním složením zaměřen na zdraví >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ UMĚLÉ VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u doplňků jiných výrobců podle měrných jednotek, v kterých je uvádějí >> mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné. Více informací nabízí článek Rozdíl mezi vitamíny.

ŽÁDNÉ umělé vitamíny / ŽÁDNÉ syntetické minerály >> 100% BEZ chemie.


3. BioAktivita >> Vitalita & Kondice

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE UMĚLÝCH VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Micro Mineral disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST ŽIVOTNÍ ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu.

Šetrné zpracování BEZ chemie zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici.


4. Dávkování >> Prevence & Nemoc

V rámci zdravotní prevence přidáváme Micro Mineral do krmiva každý den. Když s jeho podáváním začínáme, pro rychlejší vyrovnání deficitu první 2 až 3 týdny navýšíme dávku o 100 až 150 %. K zaopatření organismu zatíženého krmením tepelně zpracovanými krmivy (extrudované granule, konzervy, kapsičky) podáváme trvale dávku větší o 50 až 70 %.

Velikost balení MALÁ odměrka cca 2 g
V balení: (60 až 500) g
Velká odměrka cca 7 g
V balení: (1000 až 5000) g
Kočka 1 odm. (2 g), 0,3 odm. (2,1 g)
Pes do 10 kg 1,5 odm. (3 g), 0,5 odm. (3,5 g)
Pes 10 až 30 kg 1,5 až 4,5 odm. (3 až 9 g), 0,5 až 1,5 odm. (3,5 až 10,5 g)
Pes 30 až 50 kg 4,5 až 7,5 odm. (9 až 15 g), 1,5 až 2,5 odm. (10,5 až 17,5 g)
Na 10 kg hmotnosti psa je dávkování cca 3 g na den.


5. Způsoby podávání >> Do krmiva & Do misky

Sypký, jemně mletý doplněk výživy Micro Mineral vmícháme psovi, nebo kočce do krmiva. Ve většině případů je dobře přijímán, pokud máme doma odmítavého jedince můžeme doplněk vmíchat do mletého masa >> syrového nebo mírně povařeného (lépe voní). Někteří chovatelé dávají Micro Mineral psům do samostatné misky vedle krmiva. Pes si pak bere jen množství, které instinktivně potřebuje.

Podáváme vmíchané do krmiva, do mletého masa nebo do misky vedle krmiva.


6. Potravinářská kvalita & Splňuje kritéria

Suroviny potravinářské kvality pro Micro Mineral podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin, krmiv a doplňků výživy Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) je kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Doplněk tak splňuje kritéria potravinářské kvality pro zdravou výživu.

 


312,00 Kč