Oral Kit S - gel s kartáčky - pro psy - 59 ml

AKCE

skladem

Oral Care Kit Small - gel s kartáčky - 59 ml - sada na čištění zubů kartáčkem, která obsahuje gel na čištění zubů, kartáček na prst a kartáček s trojitou hlavou.
Cleen Teeth Gel - gel na čištění zubů, pomáhá snižovat a omezovat tvorbu plaku a zubního kamene, ničí bakterie, které způsobují špatný dech, tvorbu zubního kamene a zánět dásní.
Kartáček na prst QuickFinger - s gumovými štětinkami na čištění zubů a masírování dásní.
Kartáček Tripleflex - zubní kartáček s trojitou hlavou zuby nejúčinněji vyčistí z všech stran.
Určeno pro menší plemena.
Složení: voda, přirozeně odvozený alkohol, glycerin, carbomer, máta, přírodní čisticí prostředek, chlorid zinečnatý (0,01 g /10 ml), extrakt z listů zeleného čaje
Způsob použití: naneste malé množství gelu na kartáček, který Vám a Vašemu psovi více vyhovuje a krouživými pohyby zuby jemně vyčistěte. Nikdy nepoužívejte pastu určenou pro lidi, která by mohla podráždit zvířeti žaludek. Zuby čistěte 1x denně večer. Po aplikaci se zvíře začne olizovat, což je zcela normální a pomáhá to promísit gel se slinami a dostat gel všude, kde je to potřeba. Pro maximální efekt by zvíře nemělo 30 minut před a 30 min po aplikaci jíst ani pít. V případě správného použití začíná gel působit okamžitě. Zpravidla po 30 dnech je možné přejít na aplikaci 2x týdně k zajištění prevence tvorby plaku a zubního kamene.
Skladujte v suchu při teplotě do 37 °C. 
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvinuto pro psy a kočky. V případě zasažení očí je důkladně vypláchněte velkým množstvím vody. V případě požití vypijte 2 sklenice vody.
Rozhodnutí o schválení pro veterinární přípravek má číslo 146-10/C.

282,00 Kč 321,00 Kč