Přírodní dezinfekce - cdDes 100 ml

skladem

Přírodní dezinfekce pro bezpečnou hygienu. Biocid na viry, bakterie, plísně. Nevytváří rezistence.

Přírodní dezinfekce cdDes je vysoce účinná, nechemická alternativa dezinfekcí s Biocidním účinkem proti virům, bakteriím, plísním a kvasinkám. Je vyrobena ekologicky elektrolýzou vody a soli >> ŽÁDNÁ chemie. Po dezinfekčním působení se rozkládá zpět na vodu a sůl. Nezpůsobuje resistence a nezanechává těžko odbouratelné toxiny. Nezatěžuje životní prostředí a je bezpečná i při styku s pokožkou a sliznicemi >> Podpora přirozeného zdraví při oslabené imunitě. Oblíbená ve zdravotnictví, gastronomii a potravinářství. Nelepí a je bez zápachu.

  • 100% Přírodní alternativa běžných dezinfekcí BEZ chemie.
  • Proti virům, bakteriím, plísním a také dalším parazitům.
  • Dezinfekce na roušky, podlahy, jakékoliv plochy a předměty.

Analýza / Vůně / Barva

Každá výrobní šarže Přírodní dezinfekce cdDes je výrobcem ve vlastní laboratoři analyzována na Biocidní účinnost. Minimální obsažené množství účinné látky má hodnotu 200 mg/L (miligramy na 1 litr) a je uvedeno na etiketě dezinfekce. Tím splňuje nařízení EU číslo 1272/2008. cdDes dezinfekce je pachově a chuťově neutrální >> Nevoní, nemá žádnou chuť a je zcela čirá (vypadá jako voda). Proto je vyhledávaným partnerem také ve Zdravotnictví, Gastronomii, Potravinářství a všude tam, kde je kladen důraz na maximální hygienu.


Složení přírodní dezinfekce

Dezinfekce cdDes je složena z vody a kuchyňské soli. Účinná látka Aktivní chlor je získána ze soli (Natriumchlorid - NACl) speciální cdVet elektrolýzou s hodnotou 200 mg/L. Výrobce má dezinfekci schválenou jako Biocid >> BAuA registrační číslo: N-99934. V ČR je cdDes evidován u USKVBL jako biocidní přípravek typu 3. Číslo schválení u: 53/2013.


ŽÁDNÉ umělé látky >> BEZ chemie

Přípravek "Přírodní dezinfekce" je přírodním složením zaměřen na šetrnou péči >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ UMĚLÉ LÁTKY, žádné syntetické minerály ani laciná plniva. Díky absenci chemie nemá vedlejší účinky a je vhodný také pro alergiky či jinak zatížené jedince s oslabenou imunitou. Vhodný je také pro nastávající či kojící zvířecí mámy a jejich mláďata.

Bezpečnostní opatření: ŽÁDNÁ

Přírodní dezinfekce cdDes neobsahuje alkohol, aldehydy, oxidační činidla ani toxické produkty petrochemického průmyslu. Proto na etiketě nejsou žádné varovné piktogramy ani výstrahy. Pro používání dezinfekce cdDes nepotřebujeme bezpečnostní školení ani ochranné pomůcky (ŽÁDNÉ gumové rukavice, roušky ani brýle). Dezinfekce cdDes nezpůsobuje resistence virů, bakterií ani plísní, proto ji nemusíme střídat s jinými dezinfekčními přípravky.

 

329,00 Kč