Přírodní mýdlo - Mandlové - BioKvalita - 100 g

skladem

100% Přírodní rostlinné mýdlo SOLLING Mandle KOMPLEX je zhotoveno tradičním mícháním za studena z Bio kokosového oleje, obohaceno o éterický mandlový olej. Šetrné míchání mýdla při nízké teplotě zachovává hodnotné přírodní látky, které komplexně pečují o pokožku >> Očista, Hygiena, Výživa, Hydratace + Přírodní vůně pro ruce, tělo a vlasy, také dětí a psů. Přírodní mýdlo SOLLING je dermatologicky testováno a pomáhá také při kožních problémech nebo alergiích. Vyzkoušejte bohatou pěnu pro sametově hedvábnou pokožku a lepší kondici vlasů s jemnou vůní marcipánu a mandlových květů.

Přírodní složení

Bio kokosový olej lisovaný za studena, přírodní éterický mandlový olej aromaterapeutické kvality. INCI: Sodium Cocoate*, Potassium Cocoate*, Aqua, Glycerin*, Cocos Nucifera Oil*, Parfum, Linalool**, Geraniol**, Cinnamal**, Coff ea Arabica Seed Extract. *BIO Kvalita z kontrolovaného organického zemědělství, **Z přírodních éterických olejů terapeutické kvality. Hmotnost mýdla 100 g / Rozměry 5 x 7 - výška 3 cm.


BEZ chemie & Dermatologický test

Výrobce mýdel SOLLING pan Sebastian Baensch záměrně nepoužívá ŽÁDNOU chemii. Proto mýdla neobsahují syntetické vůně, parabeny, ropné látky, barviva ani konzervační látky, které škodí pokožce a zatěžují životní prostředí. Mýdla SOLLING jsou dermatologicky testována asociací NATRUE Biokosmetik, která sdružuje výrobce přírodní a organické kosmetiky. Mají Ph 9 až 10, které alkalizuje překyselenou pokožku. Tím podporuje dobrou kondici kožní mikroflóry, což dále prohlubuje pečující přínosy těchto hodnotných mýdel.


Alergie & Lupénka & Akné & Ekzém

Alergie, Lupénka, Akné nebo Atopické ekzémy přicházejí zevnitř. ANO .... Kožní problémy jsou následkem nezdravé výživy a nesprávného myšlení. Proto netvrdíme, že používáním přírodních mýdel kožní problém vyřešíme. Rostlinná mýdla SOLLING představují šetrnou alternativu pro mytí a koupání >> poskytují očistu, výživu, ochranu a tím zmírňují zánětlivé projevy kožních problémů. 


Vláčná pokožka, sametový lesk

Díky studenému procesu zmýdlovatění kokosového oleje zůstane v mýdle část oleje v původním stavu (nezmýdelnatělý). Tento 100% přírodní kokosový olej v BioKvalitě je bohatý na vitamíny a organické minerální látky. Proto přírodní mýdla SOLLING pokožku intenzivně vyživují a díky přirozené antioxidační vlastnosti kokosového oleje pokožku chrání před volnými radikály. Při pravidelném mytí je pokožka vláčná, hydratovaná, sametově lesklá a příjemně voňavá.


Jsme také tím, co si nanášíme na kůži

Zdraví člověka závisí na tom, co jí / pije / dýchá / jak myslí, a také na tom, co si nanáší na pokožku (Mýdlo, Šampon, Kosmetika). Kromě krycí ochrany má pokožka, která je naším největším orgánem, také funkci vylučovací a přijímací. Pokožka, stejně jako ledviny, plíce a střevo, vylučuje také odpady z látkové výměny. Svými póry přijímá sluneční energii, a také látky, které na ni nanášíme. Proto je pravidelná očista pokožky umýváním přírodním mýdlem zdraví prospěšná.


Využití a přínosy mýdel SOLLING

  • Hygienické mytí rukou, obličeje.
  • Péče o pokožku při koupání.
  • Mytí vlasů / Koupání psů.
  • Holení tělových chloupků.
  • Mytí při kožních problémech.

Optimální poměr Cena / Kvalita

Potraviny a kosmetické produkty Ölmühle Solling od pana Sebastiana Baensche jsou složeny výhradně ze surovin od dodavatelů, rozumí přirozenému zdraví a produkují výhradně BIO produkty. Kritériem výběru surovin je pouze kvalita, což má svou cenu. Umění tvořit chutné potraviny a funkční produkty pro péči o zdraví BEZ chemie je tajemstvím úspěchu produktů značky Ölmühle Solling. Trvalý růst prodejů potvrzuje optimální poměr Cena / Kvalita.


Výrobce & Distributor

Výrobcem je rodinná manufaktura Oelmuehle-solling.de, kterou řídí syn zakladatele pan Sebastian Baensch. Ölmühle (olejový mlýn) je od roku 1996 předním výrobcem za studena lisovaných rostlinných BIO olejů, BIO potravin a 100% Přírodních produktů péče o zdraví a krásu. Přidanou hodnotu poctivé kvalitě dodává tradiční ruční výroba od lidí, kteří pracují s Radostí a Láskou, což zvyšuje Životní Energii jejich produktů. 

 

202,00 Kč