Smoothie Detox - cdVet 20 g

skladem

Zelené detoxikační byliny >> Kopřiva, Kurkuma, Pampeliška, Březové listy, Ostropestřec.

Všichni známe smoothies, v obchodech je už nepřeberné množství různých druhů těchto zdravých nápojů, které jsou doslova zázračným nástrojem nejen k posílení imunity, ale i k doplnění potřebných vitamínů a minerálů. Jejich příprava je jednoduchá - žádné zdlouhavé krájení, mixování nebo žvýkání - stačí promíchat a vypít.

  • 100% Přírodní zelené detoxikační byliny a superpotraviny.
  • Plné bioaktivních živin, vitamínů, minerálů a stopových prvků.
  • Bez přidaného cukru - obsahuje jen původní přírodní cukry.

1. Složení >> Kvalita pro zdraví

Smoothie Detox obsahuje tyto ČISTĚ PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Kopřiva / Kurkuma / Pampeliška - nať, kořen / Březový list / Ostropestřec - nať.

Analytické složky: popel 18,5 % / protein 23,6 % / tuk 3,2 % / vláknina 9,2 % / vápník 4,07 % / fosfor 0,51 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Smoothie Detox disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ VYUŽITELNOST pro výživu buněk.


2. Zatěžující umělé vitamíny >> ŽÁDNÉ

Doplněk stravy "Smoothie Detox" je přírodním složením zaměřen na zdraví >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ UMĚLÉ VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u jiných doplňků podle měrných jednotek, v kterých jsou udávány (mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné).

3. BioAktivita >> Vitalita & Kondice

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE UMĚLÝCH VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Smoothie Detox disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST ŽIVOTNÍ ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu.

4. Denní dávkování

1 až 2krát týdně přidejte ke krmivu vždy doporučené množství smíchané s vodou.

Pes Denní dávka
Malý pes do 10 kg 2,5 g na 25 ml vody
Střední pes 10 až 30 kg 5 g na 50 ml vody
Velký pes nad 30 kg 10 g na 100 ml vody


5. Způsoby podávání >> Ke krmivu & Do misky

Sypký, jemně mletý doplněk výživy Smoothie Detox smícháme s vodou, nebo s masovým vývarem a důkladně promícháme, můžeme přidat i kvalitní olej. Podáváme samostatně v misce, nebo smoothie přimícháme psovi, nebo kočce do krmiva. Většinou je dobře přijímáno, u odmítavých jedinců vmícháme do mletého masa >> syrového nebo mírně povařeného.


6. Potravinářská kvalita & Splňuje kritéria

Suroviny potravinářské kvality pro Smoothie Detox podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin, krmiv a doplňků výživy Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) je kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Smoothie tak splňuje kritéria potravinářské kvality pro zdravou výživu.


127,00 Kč