Vodítko FLEXI Black Design XS lanko 3m/8kg

zaváděcí cena

skladem

Samonavíjecí vodítko pro psy do 8kg.

Rodinná firma Flexi vyrábí výhradně na území Německa. V závodě v Bargteheide u Hamburgu vzniká vše, počínaje návrhem až po výrobu vysoce kvalitních vodítek – Made in Germany. Firma flexi je vynálezcem samonavíjecího vodítka a jedničkou na světovém trhu, exportuje do více než 90 zemí světa.

Originální samonavíjecí vodítka flexi se vyznačují patentovaným, po technické stránce nejmodernějším pružinovým systémem a komfortním ovládáním. Jsou vyráběna z vysoce kvalitních materiálů, exkluzivně manuálně zpracovaná a sestavená. Vodítka prochází před expedicí mnoha kontrolami kvality. 

Black Design
Ihned Vás zaujme! "Black is back"! K dostání ve třech jasných barvách, které vytváří kontrast k černému pouzdru a ve variantě, ve které je zcela černé vodítko doplněno elegantním stříbrným potiskem. Lze přidat i příslušenství (od velikosti S): LED osvětlovací systém nebo Multi Box pro ukládání pamlsků či sáčků. 

"Black is back"! Moderní ergonomický design, komfortní brzdový systém a zdokonalené vedení pásku. To vše ve 4 barevných variantách.

  • Délka vodítka 3m
  • Díky spolehlivému brzdnému systému, který je možno ovládat jen palcem jedné ruky, máte Vašeho psa vždy pod kontrolou
  • Černé s barevnými doplňky

 

Zvolte si variantu:

202,00 Kč 237,00 Kč